IMDb:
7,8

Todo sobre mi madre izle (1999)

Annem Hakkında Her Şey izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Film`i merak ettim izledim afişte gibi pekte heyecanlı değil zaman kaybı seneryosunu karman çorman şekilde yapıp bırakmışlar oyuncu kadrosu da kalitesiz izlemeye değmez genelde

avatar
0

Yazar olma hayaliyle sürekli ufak defterine notlar alan ve hiç tanıyamadığı babasını bir gün tanıyabilmek umuduyla yaşayan Esteban, 17 yaşında geçirdiği bir trafik kazası sonucu vefat eder. Annesi Manuela, bu kaybın ardından,hamile kaldığını öğrenir öğrenmez kaçtığı Esteban’ın babasını bulabilmek için yollara düşer. Sır perdesinin yavaş yavaş aralanmasıyla Manuela’nın,neden kaçıp çocuğunu babasız büyütmeyi göze aldığını anlıyoruz.
Filmde her karakter başrol gibi(Rahibe Rosa, travesti Agrado,oyuncu Huma..) her karakter sınırların dışında ve hepsinin kendi özelinde altını dolduran bir hikayesi var.

avatar
0

Harika... Dilerim bu sitede en kisa zamanda "Paralel Mothers " filmini de gormek nasip olur ...:-)

avatar
0

@Roza77, merhabalar

Sanırım bahsi geçen film bu,
https://turkcealtyazi.org/mov/12618926/madres-paralelas.html

Maalesef altyazı mevcut değil. :/

Altyazı çıkması halinde admin inceleyip müsait vaktinde ekleyebilir... :)

İyi günlet dilerim... :)

avatar
0

Efsane güzel izlemeye değer

avatar
1

Filmde bir çok farklı hikaye anlatılmış. Her şeye sahip olmak isteyen fakat hiç bir şeye tam anlamıyla sahip olamayan bir film bence. Dağınık ve yüzeysel anlatımlarla dolu. Düşük temposuna rağmen kendini izlettiren orta halli bir film.

avatar
1

Pedro Almodovar Avrupa sinemasının fetiş yönetmeni. Anlamı bir o kadar da hüzülü.

avatar
0

Admin Filmin partları bozuk!! Rica etsem Vidmolly'den yükler misin? bu film ve Konuş Onunla filmini Uptobox'dan indirdim Desteklemedi Kaç Gb kotam gitti...Adminin Cevabı: bildiğim kadarıyla Türkiye'deki intenretlerin çoğu sınırsız oldu. ayrıca uptoboxdaki video sağlam sizdeki eksik inmiş olmasın. bir de Fembed üzerinden dener misiniz

avatar
0

@joepesci, Fembed'den bir türlü indirmiyor!! Süper alternatifi bozuk tekrar Uptobox'dan indiriyorum. Bakalım

avatar
0

@joepesci, Super alternatifi bozuk değil sadece engelli, vpn açıp indirme sayfasına ulaşıp bağlantıyı aldıktan sonra vpni kapatıp indirebilirsin.

avatar
-1

Pedro almadovar' in izlediğim ikinci yapımı ikiside harika yanlız film finalde sanki yarimmkaliyor yani devamı var gibi bir izlenim bırakıyor...
Ama yinede harika bir filmdi..

avatar
1

Çok anlamlı bir filim herkesin izlemesini tavsiye ederim..

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum