IMDb:
5,4

Psycho IV: The Beginning izle (1990)

Sapık 4 izle

Sapık Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Psycho
Sapık
1960 8,5 8,8
Psycho II
Sapık 2
1983 6,6 7,1
Psycho III
Sapık 3
1986 5,5 6,1
Psycho IV: The Beginning
Sapık 4
1990 5,4 5,9
Psycho
Sapık
1998 4,6 5,5
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Çok teşekkürler bu siteye emek verenlere. Bu filmi ilk kez izledim. En sevdiğim bölüm oldu. Film tamamlanmış, gerçekten. IMDB - 5,4'ü ayıplıyorum çünkü en iyi seri finallerinden biri idi.

avatar
0

güzel bir film. 3/4

avatar
0

Bir önceki filmden güzel ve sürükleyiciydi. Bu filmde, norman’ın çocuklukta yaşadığı olayların derinlerine iniliyor. Yaşadığı trajedinin nasıl şizofreniye bağlanıldığına yoğunlaşılıyor. Bence izlenmesi gereken bir filmdi. Olayları daha ayrıntılı anlıyorsunuz.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

stephen king'in en sevdiği psycho filmiymiş.bates malikanesi,motel,norma ve norman ilişkisinin kökenlerine döndüğümüz 1990 yapımı film.3.nün gişedeki hayal kırıklığıyla tv için çekilmiş.anthony perkins'in hastaneden salınmış ve evlenmiş versiyonu ve 50'lerde pırıl pırıl sarı renkte görkemli malikanelerinde yaşayan genç norman (e.t.'den henry thomas) versiyonunu paralel izleriz.ve norma olarak olağanüstü olivia hussey var .

avatar
0

Anthony Perkins üstadlı son film ama başlangıç filmi olarakta geçiyor diyebiliriz. Bir seri katilin nasıl doğduğu, annesi ile olan ilişkileri, ilk işlediği cinayetler bu filmde anlatılmış.

avatar
0

alt yazılı değilmiş o yüzden izlemedim

avatar
0

Başa en başa gidiyoruz...Amatör atmosferine rağmen serinin son filmini de izlemeli.Lakin sadece müzikleri için bile bunu hak ediyor.

avatar
0

admin ellerin dert görmesin şöyle eski korku gerilim filmleri varsa lütfen sitede paylaş

avatar
0

admin lütfen biraz daha fazla korku-gerilim filmi yükleyebilir misin.şimdiden teşekkürler

avatar
0

Abi süpersiniz ya kaç yillik filmi hd koymaya çalisiyorsunuz helal olsun

avatar
0

Süpersin Admin!
Hiç bir yerde bulamadigim, unuttuğum Filmleri sayende izleyebiliyor ve hatta bilgisayarıma da indirebiliyorum. Emeklerin icin ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyisi mi biz reklamlara tıklamaya devam edelim :-)) Sagol, varol!

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum