IMDb:
6,6

Overlord izle (2018)

Overlord Operasyonu izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Sürükleyici ve ilginç bir film. Aslında bir bakıma da eğer Kaptan Amerika'nın süper asker serumu korkunç bir şekilde başarısız olsaydı neler olabileceğine benzeyen güzel bir konsept.

avatar
0

@Josef Franklin Kramer, O da senin yorumun tabii.

avatar
0

aslında hatırı sayılır bi bütçeyle çevrilmiş tam bir fiyat performans ürünü. 2. dünya savaşı hikayelerinde almanların çok fazla bu tarz zamanın ötesinde, gizli saklı işleri anlatılıyor. acaba gerçeklik payı ne kadar bilmiyorum ama bu filmde kendi çapında enteresan bi bakış açısıyla anlatmışlar. oyunculuklar da filmle paralel olarak orta seviyedeydi. yüksek beklentiye girilmeden izlenecek ama "iyiydi" dedirten bi film..

avatar
0

Güzel film izleyin..

avatar
2

Pişman etmeyecek türden bir filmdi.Bazan tökezlesede toparlıyor hemen.

avatar
0

Az sayıda kalan kahraman Amerikan askerlerinin ne pahasına olursa olsun görevi tamamlama v bu arada da sivil insanları bakın nasıl koruyoruz filmi.
Yüksek kontrastlı, düşük parlaklıkta sahneleri görsel olarak keyif vermiyor. Oyunculuklar vasat v bipolar karakterler var. Her türlü vahşetten daha mide bulandırıcı bir yapaylık görmek istiyorsan izleyebilirsin.

Filmi bu gece 22:00'da show tv'de oynat sırıtmaz.

avatar
2

Sinema'da izlemiştim güzel bir film tavsiye ederim pişman olmazsınız.

avatar
2

tek kelime (süper).

avatar
3

Bilim kurgu, savas, gerilim, aksiyon bence gayet basarili... Cipsinizi alin, kolanizi alin(Aslinda saglik babinda kolayi onaylamasamda) ve izleyin. Film sonuna kadar sürükleyiciydi.

avatar
3

Başarılı bir film aksiyon sahneleri güzeldi

avatar
3

aynı kişiler olduğunu iddia ettiğin kişiler aynı şehri geç aynı ülkede bile yaşamıyorlar Alfrendo. gereksiz tartışma çıkarak yorumları onaylamam tabi.

avatar
-3

Film çok sağlamdı öncelikle sayın admine tessekür ederim ve ayrıca admin kardeşi tarafli olduğu icin eleştirmek durumundayım Eğer adminlik sadece bir kaç kişinin çıkarı icin var olmaksa o admin saygınlığı elde edemez admin kardeşi tarafsızlığa davet ediyorum,hiç bir hakaret barındırmayan sadece görüş belirtilen yorumların neden kabul görmediğini tamamen taraflı olmakla ilişkilendirmekteyim

avatar
5

yeni bitirdim , bazı yerlerde ufak tefek mantık hataları vardı ama yinede baya iyidi. yaşattığı heyecan sürükleyicilik süperdi. film tavsiye: Starship Troopers 1 kesin izleyin süper (ne yazıkki sitede yok)

avatar
2

Wolfenstein oyununun filmi. Dublaj bekleyemedim, sabırsızlıktan sinema çekimi altyazılı izlemiştim ekranı fazla görememiştim açıkcası şimdi düzgün görüntü ve dublajla süper olur :) sayın admin bu tarz film paylaşımları çoğalır umarım...

avatar
2

Wolfenstein bilgisayar oyununun filmi olmuş)) Çerezlik seyredilir

avatar
4

Çoktandır bu filmi bekliyordum, dublaj falan beklemeden hemen izledim, teşekkürler administrator. 2. Dünya Savaşı dönemi ve Bilim- Kurguyu iyi birleştirmişler. Filmde tür cümbüşü yaşanmış. Ben en çok filmin başındaki savaş sahnelerini sevdim.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum