IMDb:
7,7

Tangled izle (2010)

Karmakarışık izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Maximus ve yakışıkli oğlan çok sempatikti.
7,5/10

avatar
0

Görsel Efekt Ve Hikaye Bakımından Enfes Bir Film...

avatar
1

Çok sevdiğim animasyonlardan.

avatar
1

Disneyin ancak 6 yılda yapabildiği, ilk 3 boyutlu animasyon filmi, Pixar ve Dreamworks'ün biraz gerisinden geldi ama tam geldi bu filmle. Bu filmin teknik izlerini sonrasında Frozen, Zootopia ve Moana'da da görüyoruz. Hikaye olarak bilindik rapunzel ama görselliği gerçekten çok başarılıydı, hele ki o saçlar çok çok iyiydi, Pixar'dan buna karşılık olarak Brave animasyonu gelmişti, Merida'nın saçları da bir o kadar başarılıydı.

avatar
2

İzlemek isteyip gereksiz nedenler yüzünden ertelediğim animasyon. Daha fazla bekletmek istemedim, izledim ve gayet keyifli zaman geçirdim. Araya müzikal kısımlar girince başta, 'acaba sıkılır mıyım?' diye düşünmüştüm ama neyse ki bu sahneler öyle sanıldığı kadar yoğun değildi bence ve aksine eğlenceyi tamamlamış. Her yaşa hitap edep neşe dolu komik bir animasyon, sevdim...

avatar
-1

Maximus karakteri oldukça eğlenceliydi, filmde daha fazla yer almasını dilerdim. Müzikal sahneler güzel yedirilmiş ama biraz sık olduğunu düşünüyorum, gereğinden fazla olmuş. masalsı ve masallar ile dalga geçen hoş soft bir animasyon. Ailecek veya ufak kardeşiniz ile izleyebilirsiniz.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum