IMDb:
7,9

Manbiki kazoku izle (2018)

Arakçılar izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
3

Konu dram olunca tavsiyeleri pek dikkate almamak lazim, millet aglamak icin bahane ariyo resmen. Yok arakciymis hayat zormus falan s*ktr git adam akilli is bul kendine. Bu konudan ayri olarak söyle her b*ka aglayan, her izledigi filmde okudugu kitapta hatta dinledigi sarkida bile gozyasi doken sozde duygusallara da tokati koymak istiyorum vlla koyim ki bari aglicak gercek bir sebepleri olsun.
Film gereksiz sinir etti bak aglicam

avatar
1

Yine bir festival filmi ve yine hayal kırıklığı.
3'dür karımıza rezil oluyoruz valla. Bunda da uyuyakaldı .

avatar
1

filim bitiğindeki tam anlamıyla anlık hislerim şunlar. Üzgün, Moralsiz . anlamsız, o kadar..

Yapımın japonyanın en alt tabakasından bir yoksul ve arakçı bir aileyi konu ediniyor. Filmin adı Arakçılık fakat çokta öyle değil sadece o konu ile ilgili bağlantılı olarak başka bir konuyu ele almış esasında Genel olarak izlerken düşündüğüm tek ana kelime "hayat acımasız" "hhayat işte" vs oldu ya tam anlamıyla dram değil Alt tabakadan Bir ailenin Biyografisi gibi olmuş bu yapım. cana yakın üzücü ve sonunda üzülmemek elde değil Çok ama çok yavaş Ve Durgun İlerleyen bir yapım şöyle söylim durgunluk seviyesi ( 8.8/10 ) sıkılabilirsiniz.!! film uzun ama Bence izlemeye değer farklı bir deneyim diyelim ben üzülerek sevdiğimi söylüyorum.

Yapımı Güney kore zannederek başladım izlemeye Sonradan baktım ki japonya yapımıymış : ]
her neyse IMDB puanı (Bana göre yerinde) ben 8/10 veririm ne eksik ne fazla.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

neyse ya ne, izledik öyle ya, Ancak 2 Oturumda bitirebildim.

avatar
1

filmlerde genelde beklenmedik şeyleri severim, bu filmde o yoktu. konusu fena değil ama çok durağan bir filmdi. yönetmenin tarzı böyleymiş. filmden anladığım kadarı ile ailenin bir birleri ile kan bağı yok. hırsızlar ama insanlara yardım ediyorlar.
kendi içlerinde yardım görünen kısım adalet önünde suç sayılabiliyor. bunu çok iyi yansıtmış. bu hoşuma gitti. ağır yürüyen film seviyorsanız izleyebilirsiniz.
Ben meraktan izledim. puanı yüksek olmuş. ben 10/7 verdim.

avatar
0

Hirokazu Koreeda filmlerinin sıkı bir takpcisiyim. Manbiki Kazoku dinginliği, sadeliği, doğallığı ile seyir zevki yüksek güzel bir yapım..

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum