IMDb:
7,2

Papillon izle (2017)

Kelebek izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Bu puanı kim veriyor anlamak güç;kitap okuma alışkanlığınız yoksa hiç olmazsa 1972 yapımı steve mcqueen, dustin hoffman'ın oynadığı ilk çevrimini izleyin.

avatar
3

Harika bir hikaye, yaşanmış gerçek ve harika bir film. çok beğendim 1973 yapımı olan ilk versiyonu birkaç defa izlemiştim. O da çok muhteşem bir yapımdı. Ancak bu yeni versiyonda kaliteli bir yapım oyunculuklar mükemmel oturmuş. Oldukça iyi bir film finali de ilk filme göre biraz farklı olmakla birlikte bilgilendirmesi açısından çok iyiydi. Bir insanın en kötü en umutsuz anlarda dahi umudunu yitirmemesi ve mücadeleden amacına ulaşmaktan vazgeçmemesi adına öğretici de aynı zamanda. Geçmişte kalmış olsa da; Bir sistemin suçlu kabul ettiği insanlara bu kadar insanlık dışı gaddar uygulamaları reva görmesi insanlık adına çok utanç verici ne yazık ki. Böyle kaliteli filmler izlememmizi sağlayan, emek veren site yöneticilerine teşekkürler.

avatar
2

bence ilk çevrimini izleyin

avatar
0

Bir biyografi filmi olması filmi çok daha etkileyici yapıyor. Bir insanın bunları yaşamış olması inanılmaz. Bilmiyorum belki film için biraz abartılmış olabilir. Oyuncuların performansı çok iyiydi. İki oyuncunun filmlerini de hep sever izlerim. Hapishane filmleri sevenlerin izlemesini öneririm.

avatar
1

Kitabı okumuştum kitaba uyarlamak için biraz kısa tutmuşlar sahneleri ama yine de güzel bu arada kitabı da mutlaka okuyun

avatar
1

Etkileyici bir film. Kitabı okumayı kesinlikle düşünüyorum.

avatar
-1

Çok matah bir film değil. Ne iyi ne kötü

avatar
0

Açaydın kollarını "kalma" diyeydin.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum