IMDb:
7,6

Bakemono no ko izle (2015)

Çocuk ve Canavar izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Enemmm çok duygulandım, bu yönetmenin izlemediğim tek filmi bu kalmış daha önce izleseydim keşke, çok güzeldi Kumatetsu ile ilişkieri. güzel izlenir. yönetmenden favorim yine de Zamanda Sıçrayan Kız :)

avatar
0

ilk 10 dakika kuralı, ilk 10 dakikada izleyiciyi içine çekemezsen izleyici izlemez. İşte bununla da hikayem öyle oldu.

avatar
3

Ailenin sadece kan bağı ile olmadığını anlatan, yeri geldiğinde güldüren, yeri geldiğinde hüzünlendiren bir yapım. Dublajını izlemedim ama alt yazılısında küfürler mevcut. Her insanın içinde bir boşluk vardır ve bu boşluk insanı çıkmaza sürükleyebilir. Bunu konu edinen ve sevgiyle boşluğu dolduran bir yapım. İzlemenizi öneririm. :) (9/10)

avatar
3

çok güzel izleyin

avatar
3

Çok güzel bir filmdi yeri geldiğinde duygusaldı. Harikaydı kesinlikle izlemelisiniz.

avatar
3

çok güzel film

avatar
1

Bu Adamın Filmlerinden (Mirai No Mirai (2018) Mirai) Dublajı Gönderdim birde (Onigamiden (2011) Milenyum Ejderi Efsanesi) Var Dublajlı Ekleyebilirsin...Adminin Cevabı: mirai dublajı bende de vardı zaten ama telif gelmişti bakayım bi eklenebilirse eklerim yine

avatar
5

"Kendimi kéşfedemediğim sürece kendim olmayabilirim".Usta cirak iliskisini farkli bir acidan anlatan zevkle izlenebilir bir animasyon.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum