IMDb:
5,7

Bandidas izle (2006)

izle

Yönetmen: Joachim Rønning Espen Sandberg
Senaryo: Luc Besson Robert Mark Kamen
Ülke: Fransa, Meksika, ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon Tarihi: 9 Haziran 2006
Süre: 93 dakika
İstatistik: 24.950 52 30 7

Bandidas Konusu

Sene 1880, Kanunsuz Vahşi Batı, Meksika'ya doğru yayılmaya başalamıştır. Sara ve Maria, iki ayrı dünyaların insanıdırlar. Sara zengin bir bankerin, Maria ise fakir bir çiftçi ailesinin kızıdır. New York Bankasının temsilcisi olduğunu söyleyen Tyler Jackson adlı garip bir adam, trajik nir biçimde 2 kadının yollarının kesişmesine sebep olacaktır. Sara ve Maria'nın ailelerini mahveden Tyler Jackson, tüm yasaları hiçe sayarak, ABD Demiryolları adına Meksika'daki birçok araziyi kanunsuz yöntemlerle ele geçirmeye çalışmaktadır.

Sara ve Maria, babalarına yapılanların öcünü almak ve bölgede toprağı olan zavallı çiftçilere yardım etmek için harekete geçerler. Bölgede kurulan tüm bankalara savaş açıp, hepsini teker teker soymaya başlarlar. Jackson ve adamlarına korku salan bu iki güzel kadının adları artık ne Sara ne de Maria'dır. Meksika'da herkes onları "Bandidas" (Haydutlar) olarak tanımaktadır.

Hiçbir şey kızgın ve kararlı iki kadın kadar korkutucu olamaz. Hele de bu kadınlar çok güzellerse, Luc Besson'un yapımcılığında, güzel başrol oyuncularıyla müthiş bir serüven ve komedi fırtınası.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum